CANLI: UFC Fight Night 286 - Ana Kart +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Keep Your Hands Off Eizouken!
Dizi 2020

Keep Your Hands Off Eizouken! Nereden İzlenir?

TMDB 7.3 (7)

Keep Your Hands Off Eizouken! dizisi Türkiye'de Crunchyroll (25,00 TL/ay) üzerinden abonelikle izlenebilir.

🎬 Keep Your Hands Off Eizouken! gibi başka ne izlesem?

“Keep Your Hands Off Eizouken!” (映像研には手を出すな!), 2020 yapımı bir anime olarak, animasyon üretim sürecinin kendisini eğlenceli ve yaratıcı bir mercek altına alıyor. Hikaye, hayal gücü geniş ama motive olmakta zorlanan Midori Asakusa’nın, animatör olma hayali kuran sosyetik Tsubame Mizusaki ve paragöz arkadaşı Sayaka Kanamori ile tanışmasıyla şekilleniyor. Üçlü, okulun “Eizouken” kulübünü kurarak kendi animelerini yapma yolunda ilerliyor. Dizi, klasik bir “hayalini gerçekleştir” hikayesi anlatmak yerine, üretim sürecinin teknik detaylarını, ekip içi çekişmeleri ve yaratıcılığın pratikteki zorluklarını mizahi bir dille işliyor.

Yapımın en güçlü yanı, karakterlerin dinamikleri üzerinden ilerleyen anlatımı. Kanamori’nin pragmatist ve ticari zekası, Asakusa’nın sınırsız hayal gücü ile Mizusaki’nin çizim yeteneğini dengeleyerek ortaya çok canlı bir üçlü çıkarıyor. Ton olarak hem gençlik komedisi hem de bir “sanat atölyesi” gözlemi gibi; izleyiciyi animasyonun perde arkasına, storyboard aşamalarından ses tasarımına kadar götürüyor. Abartıya kaçmayan, samimi ve zeki bir kurgusu var. Bu yönüyle dizi, animasyonun nasıl yapıldığını merak edenlere ve yaratıcı süreçleri anlatan hikayelerden hoşlananlara hitap ediyor. Türkiye’de Crunchyroll üzerinden izlenebilir.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir

Türkiye'de İzleme Seçenekleri

Crunchyroll Abonelik 25,00 TL/ay

Sıkça Sorulan Sorular

Keep Your Hands Off Eizouken! nereden izlenir?

Keep Your Hands Off Eizouken! şu anda Türkiye'de Crunchyroll üzerinden izlenebilir. Crunchyroll'de abonelik dahilinde izlenebilir.

Keep Your Hands Off Eizouken! hangi platformda?

Keep Your Hands Off Eizouken! dizisi, Türkiye'de Crunchyroll platformlarında mevcut.

Keep Your Hands Off Eizouken! yeni sezon gelecek mi?

Hayır. Keep Your Hands Off Eizouken! 1. sezonun ardından final yapmıştır.

Keep Your Hands Off Eizouken! IMDB puanı kaç?

Keep Your Hands Off Eizouken! IMDB'de 7.3/10 puan almıştır. Toplamda 7 kişi oy vermiştir.

Keep Your Hands Off Eizouken! konusu nedir?

Midori Asakusa wants to create an anime, but she's too disheartened to make that first step by herself. By pure chance, she meets Tsubame Mizusaki, an up-and-coming socialite secretly dreaming of becoming an animator. Together with Midori's money-loving best friend Sayaka Kanamori, the energetic trio start the "Eizouken" club and slowly work towards making their "greatest world" a reality.

Keep Your Hands Off Eizouken! Netflix'te var mı?

Keep Your Hands Off Eizouken! dizisi şu anda Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmamaktadır. Alternatif olarak Crunchyroll üzerinden izlenebilir.

Son güncelleme: 18.08.2026 06:40

Keep Your Hands Off Eizouken! (orijinal adı: 映像研には手を出すな!) dizisinin tüm bölümlerini Türkiye'de Crunchyroll platformunda izleyebilirsiniz. Abonelik seçenekleri ve fiyat bilgileri aşağıda listelenmiştir.