CANLI: Hebei Kungfu - Wuxi Wugou +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
La Patrona
Dizi 2013

La Patrona Nereden İzlenir?

TMDB 7.8 (331)
🎬 La Patrona gibi başka ne izlesem?

La Patrona, 2013 yapımı bir Telemundo telenovelası. Hikaye, bir maden kasabasında yaşayan Gabriela Suárez’in etrafında dönüyor. Haksız yere suçlanan ve hayatı kararan kadın, ölümden döndükten sonra yeni kimliğiyle geri dönüp hesap sormaya başlıyor. İntikam teması elbette işin merkezinde, ama dizi bunu tek başına bir motivasyon olarak ele almıyor; aşk, ihanet ve sınıf çatışması da olay örgüsünün ana damarlarını oluşturuyor.

Başroldeki Aracely Arámbula, hem kırılgan hem de kararlı bir kadını canlandırırken dengeli bir performans sergiliyor. Yapım, Latin Amerika telenovelalarının bilinen dramatik tonunu taşıyor; ancak ana karakterin dönüşümü ve maden kasabasının atmosferi, hikayeye belirli bir ağırlık katıyor. Türkiye’de çeşitli dijital platformlarda bulunan dizi, özellikle güçlü kadın karakterlerin öne çıktığı yapımları takip eden izleyicilere hitap ediyor. 128 bölümlük uzun soluklu bir seri olduğunu da belirtmek gerek.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir

Bu dizi için henüz Türkiye'de yayın bilgisi bulunmuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

La Patrona yeni sezon gelecek mi?

Hayır. La Patrona 1. sezonun ardından final yapmıştır.

La Patrona IMDB puanı kaç?

La Patrona IMDB'de 7.8/10 puan almıştır. Toplamda 331 kişi oy vermiştir.

La Patrona konusu nedir?

Gabriela Ortigoza tarafından yazılan ve Telemundo yapımı olan La Patrona, 2013 yılında yayınlanan popüler bir Meksika-Amerikan telenovelasıdır. Başrollerinde Aracely Arámbula, Jorge Luis Pila ve Christian Bach'ın yer aldığı dizi, yaklaşık 7.6 IMDb puanına sahiptir. Bir maden kasabasında haksız yere suçlanan ve ölümden dönerek intikam almak için geri dönen güçlü bir kadın olan Gabriela Suárez'in (Verónica Dantés) hikayesini anlatır. 1 sezon ve 128 bölümden oluşan yapım, sürükleyici intikam teması, aşk ve ihanet dolu olay örgüsüyle büyük ilgi görmüş, özellikle Latin Amerika'da çeşitli ödüllere layık görülmüştür. La Reina del Sur gibi güçlü kadın karakter odaklı diğer telenovelalarla benzerlik gösterir.

La Patrona Netflix'te var mı?

La Patrona dizisi şu anda Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmamaktadır.

Son güncelleme: 23.08.2026 02:54

La Patrona dizisi için Türkiye'deki yayın bilgisi henüz güncellenmemiştir.