CANLI: Once Caldas - Deportes Tolima +1 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Mighty Little Bheem: Kite Festival
Dizi 2021

Mighty Little Bheem: Kite Festival Nereden İzlenir?

TMDB 6 (2)

Mighty Little Bheem: Kite Festival dizisi Türkiye'de Netflix (274,00 TL/ay) üzerinden abonelikle izlenebilir.

🎬 Mighty Little Bheem: Kite Festival gibi başka ne izlesem?

Mighty Little Bheem: Kite Festival, sevimli ve bir o kadar da güçlü küçük Bheem’i bir uçurtma şenliğinin ortasına bırakan kısa bir animasyon macerası. Yapım, Bheem’in gökyüzünde süzülen dev bir uçurtmayı yakalama çabası etrafında şekilleniyor. Bu basit hedef, köydeki arkadaşlarıyla girdiği renkli bir mücadeleye dönüşüyor ve beklenmedik sürprizlerle dolu anlara zemin hazırlıyor. Hikaye, yetişkin gözüyle bakıldığında oldukça sade; ancak asıl mesele, Bheem’in bu macerası sırasında karşısına çıkan engelleri kendine has yöntemlerle aşmasındaki sadelikte gizli.

Serinin bilinen çizgi film tonunu koruyan bu özel bölüm, özellikle küçük çocuklar için ideal bir içerik. Dostluk ve azim temaları, didaktik olmaktan uzak, doğal akışı içinde işleniyor. Ebeveynlerin de rahatlıkla çocuklarıyla birlikte izleyebileceği bu kısa film, görsel olarak canlı ve karakterleriyle sıcak bir atmosfer sunuyor. Türkiye’de Netflix üzerinden izlenebilir.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir

Türkiye'de İzleme Seçenekleri

Netflix Abonelik 274,00 TL/ay

Sıkça Sorulan Sorular

Mighty Little Bheem: Kite Festival nereden izlenir?

Mighty Little Bheem: Kite Festival şu anda Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir. Netflix'de abonelik dahilinde izlenebilir.

Mighty Little Bheem: Kite Festival hangi platformda?

Mighty Little Bheem: Kite Festival dizisi, Türkiye'de Netflix platformlarında mevcut.

Mighty Little Bheem: Kite Festival yeni sezon gelecek mi?

Hayır. Mighty Little Bheem: Kite Festival 1. sezonun ardından final yapmıştır.

Mighty Little Bheem: Kite Festival IMDB puanı kaç?

Mighty Little Bheem: Kite Festival IMDB'de 6/10 puan almıştır. Toplamda 2 kişi oy vermiştir.

Mighty Little Bheem: Kite Festival konusu nedir?

Hint Oyunu'nun sevimli kahramanı Bheem, bu kez uçurtma şenliğinde boy gösteriyor. Animasyon ve macera türündeki yapımda, Bheem’in dev bir uçurtmayı yakalama çabası etrafında gelişen olaylar anlatılıyor. Köydeki arkadaşlarıyla renkli bir mücadeleye giren Bheem, hem eğlenceli hem de sürprizlerle dolu anlar yaşatıyor. Çocuklar ve aileler için keyifli bir seçenek olan bu kısa film, dostluk ve azim temalarını sade bir dille işliyor.

Mighty Little Bheem: Kite Festival ücretsiz izlenebilir mi?

Mighty Little Bheem: Kite Festival dizisi şu anda ücretsiz olarak mevcut değil. En uygun fiyatlı seçenek Netflix üzerinden 189.99 TL/ay abonelikle izlenebilir.

Mighty Little Bheem: Kite Festival Netflix'te var mı?

Evet, Mighty Little Bheem: Kite Festival dizisi Netflix Türkiye'de mevcut. Netflix abonelik ücreti 189.99 TL/ay'den başlamaktadır.

Son güncelleme: 18.08.2026 06:40

Mighty Little Bheem: Kite Festival dizisinin tüm bölümlerini Türkiye'de Netflix platformunda izleyebilirsiniz. Abonelik seçenekleri ve fiyat bilgileri aşağıda listelenmiştir.