CANLI: Deportivo Pereira - Independiente Medellin +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri
Dizi 2024

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri Nereden İzlenir?

El portal: La historia oculta de Zona Divas

TMDB 8.5 (31)

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri dizisi Türkiye'de Netflix (274,00 TL/ay) üzerinden abonelikle izlenebilir.

🎬 Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri gibi başka ne izlesem?

Gerçek bir hikâyeden yola çıkan Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri, Arjantin'de faaliyet gösteren lüks bir eskort sitesinin perde arkasındaki suç ağını mercek altına alıyor. Belgesel, site üzerinden bağlantı kuran kadınların karşılaştığı cinayetler ve kayıplar etrafında dönen olayları, yolsuzluk iddialarıyla birlikte ele alıyor. Yapım, kurbanların hikâyeleri ile soruşturmanın seyrini iç içe geçirerek, bu vakaların toplumsal boyutuna da işaret ediyor.

Anlatım dili, klasik suç belgeseli formatına sadık kalıyor; tanıklıklar, arşiv görüntüleri ve gazeteci yorumlarıyla ilerliyor. Ancak asıl odak noktası, mağdurların yaşadıkları ve sistemin bu olaylardaki rolü. Gerilim unsurlarını ön plana çıkarmak yerine, olayların arka planını sakin ama etkili bir şekilde aktarmayı tercih ediyor. Bu yönüyle, sadece bir cinayet soruşturmasından ziyade, toplumsal cinsiyet ve güç dinamikleri üzerine düşündüren bir çalışma olarak öne çıkıyor.

Gerçek suç türüne ilgi duyan ve kurban odaklı anlatıları seven izleyiciler için dikkate değer bir yapım. Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir

Türkiye'de İzleme Seçenekleri

Netflix Abonelik 274,00 TL/ay

Sıkça Sorulan Sorular

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri nereden izlenir?

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri şu anda Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir. Netflix'de abonelik dahilinde izlenebilir.

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri hangi platformda?

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri dizisi, Türkiye'de Netflix platformlarında mevcut.

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri yeni sezon gelecek mi?

Hayır. Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri 1. sezonun ardından final yapmıştır.

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri IMDB puanı kaç?

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri IMDB'de 8.5/10 puan almıştır. Toplamda 31 kişi oy vermiştir.

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri konusu nedir?

Gerçek bir hikâyeden uyarlanan bu suç belgeseli, Arjantin’deki lüks bir eskort sitesinin ardındaki karanlık sırları ortaya çıkarıyor. Birbirine bağlı cinayetler, kayıplar ve yolsuzluklar, siteyi kullanan kadınların hayatlarını nasıl bir tehlikeye dönüştürdüğünü gözler önüne seriyor. Gerilim ve belgesel türünü birleştiren yapım, özellikle gerçek suç hikâyeleri ve toplumsal cinsiyet temalı içeriklere ilgi duyan izleyiciler için sürükleyici bir seçenek sunuyor.

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri ücretsiz izlenebilir mi?

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri dizisi şu anda ücretsiz olarak mevcut değil. En uygun fiyatlı seçenek Netflix üzerinden 189.99 TL/ay abonelikle izlenebilir.

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri Netflix'te var mı?

Evet, Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri dizisi Netflix Türkiye'de mevcut. Netflix abonelik ücreti 189.99 TL/ay'den başlamaktadır.

Son güncelleme: 18.08.2026 06:40

Tehlikeli Ağ: Zona Divas Cinayetleri (orijinal adı: El portal: La historia oculta de Zona Divas) dizisinin tüm bölümlerini Türkiye'de Netflix platformunda izleyebilirsiniz. Abonelik seçenekleri ve fiyat bilgileri aşağıda listelenmiştir.