CANLI: Coritiba - Corinthians +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Ak-Nyeo
Film 2017

Ak-Nyeo Nereden İzlenir?

TMDB 6.9 (777)
Bu içerik kayda değer mi?
🎬 Ak-Nyeo gibi başka ne izlesem?

Jung Byung-gil’in yönettiği 2017 yapımı Ak-Nyeo (The Villainess), Güney Kore aksiyon sinemasının sert ve stilize örneklerinden biri. Film, çocuk yaşta suikastçı olarak yetiştirilen Sook-hee’nin, bir operasyon sırasında yaralanıp yakalanmasıyla başlıyor. Devlet kurumları onu cezalandırmak yerine kimliğini değiştirip kendi kirli işleri için kullanmayı teklif edince, Sook-hee kendini bir anda iki arada buluyor: hem özgürlüğe açılan bir kapı hem de yeni bir kafes olan bu anlaşma, onu geçmişiyle yüzleşmeye zorluyor.

Filmin en dikkat çekici yönü, açılış sahnesindeki birinci şahıs kamera kullanımıyla kurgulanan uzun dövüş sekansı. Bu sahnelerdeki koreografi ve hız, türün meraklılarına doyurucu bir seyirlik sunuyor. Ancak Ak-Nyeo, yalnızca aksiyonla sınırlı kalmıyor; Sook-hee’nin geçmişine dair geri dönüşler ve duygusal çatışmalar, hikâyeye insani bir katman ekliyor. Kim Ok-bin’in performansı, karakterin hem soğukkanlı hem kırılgan hâlini taşımakta başarılı.

Ton olarak karanlık ve yer yer acımasız olan film, bol kan ve sert dövüş sahneleri içerdiğinden hassas izleyicilere önerilmez. Aksiyon sinemasının sınırlarını zorlayan yapımlardan hoşlananlar için iyi bir seçenek. Ak-Nyeo, Türkiye’de çeşitli dijital platformlarda bulunuyor.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir
Türkiye'de Yayın

Bu film için henüz Türkiye'de yayın bilgisi bulunmuyor — açıklandığında bu sayfa otomatik güncellenecek.

🌍 Yurt dışında: StreamWatchHub'daki Ak-Nyeo sayfası → (ABD, İngiltere, Almanya…)

Sıkça Sorulan Sorular

Ak-Nyeo IMDB puanı kaç?

Ak-Nyeo IMDB'de 6.9/10 puan almıştır. Toplamda 777 kişi oy vermiştir.

Ak-Nyeo konusu nedir?

Tek başına mafyayı çökerten kiralık katil Sook-hee, gecenin sonunda yaralandığı için kaçamaz ve polislerin eline geçer. Ancak devlet görevlileri onu hapse atmak yerine, kimliğini değiştirerek Sook-hee'yi yeniden yaratmayı seçerler. Artık kiralık katil Sook-hee tetiği polis için çekmektedir. Ve her şey Sook-hee'nin bu teklifi kabul etmesinden sonra başlar.

Ak-Nyeo Netflix'te var mı?

Ak-Nyeo filmi şu anda Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmamaktadır.

Son güncelleme: 18.08.2026 06:40

2017 yapımı Ak-Nyeo (orijinal adı: 악녀) filmi için Türkiye'deki yayın platformları henüz belirlenmemiştir. Güncel bilgi için sayfamızı takip edebilirsiniz.

BUNU İZLEDİYSEN BUNLAR DA BEĞENİRSİN
Aynı tür ve platformdan, sana göre dizilmiş.