CANLI: NY Liberty - Golden State Valkyries +2 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Beware the Boogeyman
Film 2024

Beware the Boogeyman Nereden İzlenir?

TMDB 4.2 (7)
🎬 Beware the Boogeyman gibi başka ne izlesem?

Beware the Boogeyman, 2024 yapımı bir korku filmi. Hikaye, çocuklarını her türlü tehlikeden korumaya çalışan bir annenin etrafında dönüyor. Ancak filmin asıl konusu, dışarıdaki tehditlerden çok, çocukların zihnindeki korkuların giderek somutlaşması üzerine kurulu. Bu yönüyle, ebeveynlik kaygısını ve çocukluk korkularının psikolojik yansımalarını merkeze alan bir gerilim izliyoruz.

Filmin atmosferi, klasik "ev içi tehdit" anlatısına yaslanıyor. Ani ses efektleri ve karanlık koridorlardan ziyade, izleyiciyi yavaşça saran bir tedirginlik hissi hakim. Korku öğeleri, doğaüstü bir varlığın varlığından çok, ailenin içinde bulunduğu psikolojik baskıdan besleniyor. Bu da filmi, kan ve şiddet yerine psikolojik gerilim arayan izleyicilere daha yakın bir konuma getiriyor. Özellikle ebeveyn olmanın getirdiği çaresizlik duygusunu işleyen sahneler, filmin genel tonunu belirliyor.

Yapım, türün alışılmış kalıplarını bilen ama daha çok karakter odaklı bir korku deneyimi arayanlar için uygun. Türkiye'de çeşitli dijital platformlarda izlenebilir.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir
Türkiye'de Yayın

Bu film için henüz Türkiye'de yayın bilgisi bulunmuyor — açıklandığında bu sayfa otomatik güncellenecek.

🌍 Yurt dışında: StreamWatchHub'daki Beware the Boogeyman sayfası → (ABD, İngiltere, Almanya…)

Sıkça Sorulan Sorular

Beware the Boogeyman IMDB puanı kaç?

Beware the Boogeyman IMDB'de 4.2/10 puan almıştır. Toplamda 7 kişi oy vermiştir.

Beware the Boogeyman konusu nedir?

"Beware the Boogeyman" 2024 yapımı bir korku filmi. Çocuklarını koruma duygusuyla hareket eden bir anne, çocuklarının güvenliğini sağlamak için her şeyi yapar. Ancak çocukların korkuları yavaş yavaş gerçek olur. Korku severler için uygun olan bu film, gerilim dolu anlarla dolu.

Beware the Boogeyman Netflix'te var mı?

Beware the Boogeyman filmi şu anda Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmamaktadır.

Son güncelleme: 21.08.2026 02:40

2024 yapımı Beware the Boogeyman filmi için Türkiye'deki yayın platformları henüz belirlenmemiştir. Güncel bilgi için sayfamızı takip edebilirsiniz.