CANLI: Wanderers - Cerrito +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Listem Oturum aç
What Happened, Miss Simone?
Film 2015

What Happened, Miss Simone? Nereden İzlenir?

TMDB 7.4 (396)
⭐ IMDb 7,6 🍅 RT 90%

What Happened, Miss Simone? filmi Türkiye'de Netflix (274,00 TL/ay) üzerinden abonelikle izlenebilir.

🎬 What Happened, Miss Simone? gibi başka ne izlesem?

Türkiye'de İzleme Teklifleri

Tüm sağlayıcılar tek yerde; mevcut üyeliklerin önce, diğer seçenekler gerçek ek maliyete göre sıralanır.

Son kontrol: 7 Eyl 2026, 14:56
Netflix
Aboneliğe dahil274,00 TL/ay
HDDil bilgisi gelmediWeb · AndroidOtomatik kaynak · 7 Eyl 14:56
İzle
Aboneliğe dahil274,00 TL/ay
SDDil bilgisi gelmediWeb · AndroidOtomatik kaynak · 7 Eyl 14:56
İzle

Konu ve değerlendirme

What Happened, Miss Simone?, 2015 yapımı bir belgesel ve Liz Garbus’un imzasını taşıyor. Film, Nina Simone’un kariyerini, müzikal kimliğini ve özel hayatındaki zorlukları arşiv görüntüleri, sahne kayıtları ve sanatçının kendi ses kayıtları üzerinden anlatıyor. Belgeselin en güçlü yanı, Simone’un hem bir piyanist ve vokalist olarak dehasını hem de sivil haklar hareketi içindeki aktivist duruşunu aynı çerçevede ele alması. Sanatının toplumsal olaylarla nasıl iç içe geçtiğini, öfkesinin ve kırgınlığının müziğine nasıl yansıdığını net biçimde gösteriyor.

Yapım, sanatçının yükselişini olduğu kadar, kariyerinin ilerleyen dönemlerinde yaşadığı maddi sorunları, ruhsal dalgalanmaları ve aile ilişkilerindeki çatlakları da atlamıyor. Bu yönüyle belgesel, bir müzik efsanesine duyulan hayranlığı körüklemek yerine, izleyiciyi daha gerçekçi bir portreyle karşı karşıya bırakıyor. Caz, blues ve soul türlerini kendi özgün tarzında yoğuran Simone’un sahne enerjisi ve duruşu, arşiv görüntülerinde hâlâ etkileyiciliğini koruyor. Müzik tarihi, toplumsal adalet ya da güçlü kadın figürleri üzerine düşünmekten hoşlanan izleyiciler için nitelikli bir seyirlik.

Hazırlayan: Kaynak: TMDB, JustWatchSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir
Reklam

Fragman

Nina Simone - What Happened, Miss Simone? - Trailer

Sıkça Sorulan Sorular

What Happened, Miss Simone? nereden izlenir?

What Happened, Miss Simone? şu anda Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir. Netflix'de abonelik dahilinde izlenebilir.

What Happened, Miss Simone? hangi platformda?

What Happened, Miss Simone? filmi, Türkiye'de Netflix platformlarında mevcut.

What Happened, Miss Simone? IMDB puanı kaç?

What Happened, Miss Simone? IMDB'de 7.4/10 puan almıştır. Toplamda 396 kişi oy vermiştir.

What Happened, Miss Simone? konusu nedir?

Nina Simone’un hayatını anlatan bu belgesel, müzikal dehasını ve aktivist kimliğini eşsiz bir dille işliyor. Sivil haklar mücadelesindeki rolü, özel hayatındaki çalkantılar ve sahne performanslarındaki yoğunluk, arşiv görüntüleri ve kendi sesiyle aktarılıyor. Caz, blues ve soul türlerini harmanlayan sanatçının iç dünyasına samimi bir bakış sunan yapım, müzik tarihine, toplumsal adalete ve güçlü kadın figürlere ilgi duyan izleyiciler için etkileyici bir seçenek.

What Happened, Miss Simone? oyuncuları kimler?

What Happened, Miss Simone? başrol oyuncuları arasında Nina Simone, Lisa Simone, Dick Gregory, Stanley Crouch ve Elisabeth Henry-Macari yer almaktadır.

What Happened, Miss Simone? ücretsiz izlenebilir mi?

What Happened, Miss Simone? filmi şu anda ücretsiz olarak mevcut değil. En uygun fiyatlı seçenek Netflix üzerinden 189.99 TL/ay abonelikle izlenebilir.

What Happened, Miss Simone? Netflix'te var mı?

Evet, What Happened, Miss Simone? filmi Netflix Türkiye'de mevcut. Netflix abonelik ücreti 189.99 TL/ay'den başlamaktadır.

Reklam
Son güncelleme: 18.09.2026 05:58

2015 yapımı What Happened, Miss Simone? filmi 2026 yılında Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir. Abone olarak veya kiralayarak bu filme erişebilirsiniz.

What Happened, Miss Simone? gibi filmler
Reklam

Fragman