CANLI: Italy - USA +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Young Washington
Film 2026

Young Washington Nereden İzlenir?

TMDB 8.4 (16)

Young Washington, Amerika'nın ilk başkanı George Washington'un gençlik yıllarını anlatan bir tarihi drama filmi. Genç Washington'un hayatındaki kritik olaylar ve deneyimler, gelecekteki liderliğini şekillendirmesinde önemli rol oynar. Tarihe merakı olan ve güçlü karakterlerin hikayelerini takip eden izleyiciler için uygun bir seçim olan bu film, Washington'un kişisel ve profesyonel yaşamındaki önemli adımları ele alır.

🎬 Young Washington gibi başka ne izlesem?
Türkiye'de Yayın

Bu film için henüz Türkiye'de yayın bilgisi bulunmuyor — açıklandığında bu sayfa otomatik güncellenecek.

🌍 Yurt dışında: StreamWatchHub'daki Young Washington sayfası → (ABD, İngiltere, Almanya…)

Sıkça Sorulan Sorular

Young Washington IMDB puanı kaç?

Young Washington IMDB'de 8.4/10 puan almıştır. Toplamda 16 kişi oy vermiştir.

Young Washington konusu nedir?

Young Washington, Amerika'nın ilk başkanı George Washington'un gençlik yıllarını anlatan bir tarihi drama filmi. Genç Washington'un hayatındaki kritik olaylar ve deneyimler, gelecekteki liderliğini şekillendirmesinde önemli rol oynar. Tarihe merakı olan ve güçlü karakterlerin hikayelerini takip eden izleyiciler için uygun bir seçim olan bu film, Washington'un kişisel ve profesyonel yaşamındaki önemli adımları ele alır.

Young Washington Netflix'te var mı?

Young Washington filmi şu anda Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmamaktadır.

Son güncelleme: 16.07.2026 06:31

2026 yapımı Young Washington filmi için Türkiye'deki yayın platformları henüz belirlenmemiştir. Güncel bilgi için sayfamızı takip edebilirsiniz.