CANLI: Doma United - Plateau United +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Listem Oturum aç
Zip Wire
Film 2026

Zip Wire Nereden İzlenir?

TMDB 7 (3)
16+GB 15
🎬 Zip Wire gibi başka ne izlesem?
Türkiye'de Yayın

Bu film için henüz Türkiye'de yayın bilgisi bulunmuyor — açıklandığında bu sayfa otomatik güncellenecek.

🌍 Yurt dışında: StreamWatchHub'daki Zip Wire sayfası → (ABD, İngiltere, Almanya…)

Konu ve değerlendirme

Howard J. Ford’un yönettiği “Zip Wire”, 2026 yapımı bir aksiyon-gerilim filmidir. 95 dakikalık süresiyle Danimarka ve Amerika ortak yapımı olan filmde MyAnna Buring, Joseph Millson, Saffron Burrows ve Michael Amariah başrolleri paylaşıyor. 31 Ağustos 2026’da vizyona giren “Zip Wire”, izleyicilere yüksek tempolu sahneler ve gerilim dolu anlar sunmayı vaat ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Zip Wire kaç dakika?

Zip Wire filminin süresi 95 dakikadır (1 saat 35 dakika).

Zip Wire IMDB puanı kaç?

Zip Wire IMDB'de 7/10 puan almıştır. Toplamda 3 kişi oy vermiştir.

Zip Wire konusu nedir?

Howard J. Ford’un yönettiği “Zip Wire”, 2026 yapımı bir aksiyon-gerilim filmidir. 95 dakikalık süresiyle Danimarka ve Amerika ortak yapımı olan filmde MyAnna Buring, Joseph Millson, Saffron Burrows ve Michael Amariah başrolleri paylaşıyor. 31 Ağustos 2026’da vizyona giren “Zip Wire”, izleyicilere yüksek tempolu sahneler ve gerilim dolu anlar sunmayı vaat ediyor.

Zip Wire Netflix'te var mı?

Zip Wire filmi şu anda Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmamaktadır.

Son güncelleme: 13.09.2026 04:30

2026 yapımı Zip Wire filmi için Türkiye'deki yayın platformları henüz belirlenmemiştir. Güncel bilgi için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Fragman