CANLI: America de Cali - Junior +2 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Şampiyonlar Ligi
Lyon
vs
Sparta Praha
Sona Erdi 11 Ağustos 2026 Salı 22:00

Lyon - Sparta Praha Maç Sonucu

Lyon - Sparta Praha maçı TRT, Tabii kanalında yayınlandı. Maç 11 Ağustos 2026 Salı tarihinde saat 22:00'da başladı.

Nereden İzlenir?

TRT Şifresiz
D-Smart 23 Digiturk 23 Kablo TV 22 Tivibu 22 Turkcell TV+ 1
Tabii Abonelik
Stadyum Parc Olympique Lyonnais

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde heyecan, Lyon ile Sparta Praha arasındaki bu mücadeleyle devam ediyor. Ev sahibi Lyon, Avrupa sahnesindeki iddiasını taraftarı önünde ortaya koymak isterken, Çek temsilcisi Sparta Praha da gruptan çıkma yolunda sürpriz bir sonuç peşinde. 11 Ağustos 2026 Salı günü TSİ 20:00’de başlayacak karşılaşma, Tabii platformu ve TRT ekranlarından canlı olarak futbolseverlerle buluşacak.

Hazırlayan: Kaynak: Resmi yayın kaynakları ve futbol veri sağlayıcılarıSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir

Şampiyonlar Ligi Yayın Bilgisi

TRT 2025-2026 sezonu yayın haklarına sahiptir.

Aylık ücret: 99 TL/ay

Tüm maçlar Tabii Premium üzerinden canlı. Seçili maçlar (Türk takımları öncelikli) TRT 1 ve TRT Spor'dan şifresiz. 3 yıllık sözleşme 2024-2027.

Lyon ile Sparta Praha arasındaki Şampiyonlar Ligi karşılaşması 11 Ağustos 2026 Salı tarihinde saat 22:00'da oynandı. Maç TRT ve Tabii üzerinden yayınlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Lyon - Sparta Praha maçı hangi kanalda?

Lyon - Sparta Praha maçı TRT, Tabii üzerinden canlı yayınlandı.

Lyon - Sparta Praha maçı şifresiz miydi?

Evet. Lyon - Sparta Praha maçı TRT ekranlarında şifresiz ve ücretsiz yayınlandı.

Lyon - Sparta Praha maçı saat kaçta?

Lyon - Sparta Praha maçı 11 Ağustos 2026 tarihinde saat 22:00 itibarıyla oynandı.

Lyon - Sparta Praha maçı nerede oynandı?

Lyon - Sparta Praha maçı Parc Olympique Lyonnais stadyumunda oynandı.

Son güncelleme: 12.08.2026 00:00

Tabii / TRT'da Aynı Gün Diğer Maçlar

İlgili Sayfalar