CANLI: Patronato - Atlanta +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Euroleague
PAR Partizan
vs
Olimpia Milano
25 Eylül 2026 Cuma 21:45

Partizan - Olimpia Milano Maçı Hangi Kanalda?

Bu maçı nasıl izlerim?

S Sport Abonelik
Aylık ~₺169
S Sport'ya abone ol →
S Sport Plus Abonelik
Aylık ~₺169
S Sport Plus'ya abone ol →

Kadrolar

İlk 11’ler maç saatinden yaklaşık 30 dakika önce (21:45 kickoff) açıklanır. Bu sayfa otomatik güncellenir.

Partizan

Kadro henüz açıklanmadı

Olimpia Milano

Kadro henüz açıklanmadı

Partizan - Olimpia Milano maçı S Sport, S Sport Plus kanalında canlı yayınlanacak. Maç 25 Eylül 2026 Cuma tarihinde saat 21:45'da başlayacak.

Nereden İzlenir?

S Sport Abonelik 349 TL/ay
D-Smart 78 Digiturk 85 Kablo TV 240 Tivibu 73 Web'den İzle →
S Sport Plus Abonelik

Euroleague'de haftanın merakla beklenen maçlarından birinde Partizan, kendi sahasında Olimpia Milano'yu ağırlıyor. Partizan, son 5 maçında 3 galibiyet 2 mağlubiyet (3-2) alarak orta sıralarda yer alırken, Olimpia Milano ise 2 galibiyet 3 mağlubiyetle (2-3) beklentilerin altında kaldı. Bu maç, her iki takım için de play-off potasına tutunma ve moral bulma açısından hayati önem taşıyor. Ev sahibi ekipte Punter'ın skorer oyunu, Milano'da ise Shavon Shields'ın liderliği ön plana çıkıyor. Partizan'da önemli bir eksik bulunmazken, Milano'da Baron'un sakatlığı devam ediyor. Bahis oranları, ev sahibi Partizan'ı seyirci avantajıyla hafif favori gösteriyor.

Hazırlayan: Kaynak: Resmi yayın kaynakları ve futbol veri sağlayıcılarıSon güncelleme: Hatalı bilgi bildir

EuroLeague Yayın Bilgisi

S Sport 2025-2026 sezonu yayın haklarına sahiptir.

Aylık ücret: 349 TL/ay

4 yıllık anlaşma 2025-2029

Partizan ile Olimpia Milano arasındaki Euroleague karşılaşması 25 Eylül 2026 Cuma tarihinde saat 21:45'da oynanacak. Bu maçı S Sport ve S Sport Plus üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Partizan - Olimpia Milano maçı hangi kanalda?

Partizan - Olimpia Milano maçı S Sport, S Sport Plus üzerinden canlı yayınlanacak.

Partizan - Olimpia Milano maçı şifresiz mi izlenebilir?

Hayır. Partizan - Olimpia Milano maçı yalnızca şifreli platformlar (S Sport) aboneliğiyle izlenebilir.

Partizan - Olimpia Milano maçı saat kaçta?

Partizan - Olimpia Milano maçı 25 Eylül 2026 saat 21:45'de başlayacak.

Son güncelleme: 26.08.2026 13:10

S Sport, S Sport Plus'da Aynı Gün Diğer Maçlar

İlgili Sayfalar