CANLI: FC Nordsjaelland - Brondby +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
Ligue 2
Nancy
2 - 1
Estac Troyes
Sona Erdi 7 Şubat 2026 Cumartesi 16:00

Nancy 2-1 Estac Troyes — Maç Sonucu

Bu içerik kayda değer mi?
Nancy
2
1
Estac Troyes
7 Şubat 2026 Cumartesi · Stade Marcel Picot · Sona Erdi

Gol Dakikaları

  • 8' (Estac Troyes)
  • 31' (Estac Troyes)
  • 69' (Estac Troyes)
Maçın Adamı: Enzo Basilio

Nancy - Estac Troyes maçı beIN Sports kanalında yayınlandı. Maç 7 Şubat 2026 Cumartesi tarihinde saat 16:00'da başladı.

Nereden İzlenir?

beIN Sports Abonelik
D-Smart 77 Digiturk 77 Kablo TV 223 Tivibu 77 Turkcell TV+ 70 Web'den İzle →
Stadyum Stade Marcel Picot
Hakem Pierre Gaillouste, France

Nancy ile Estac Troyes arasındaki Ligue 2 karşılaşması 7 Şubat 2026 Cumartesi tarihinde saat 16:00'da oynandı. Maç beIN Sports üzerinden yayınlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Nancy - Estac Troyes maçı hangi kanalda?

Nancy - Estac Troyes maçı beIN Sports üzerinden canlı yayınlandı.

Nancy - Estac Troyes maçı şifresiz miydi?

Hayır. Nancy - Estac Troyes maçı yalnızca şifreli platformlar üzerinden yayınlandı.

Nancy - Estac Troyes maçı saat kaçta?

Nancy - Estac Troyes maçı 7 Şubat 2026 tarihinde saat 16:00 itibarıyla oynandı.

Nancy - Estac Troyes maçı nerede oynandı?

Nancy - Estac Troyes maçı Stade Marcel Picot stadyumunda oynandı.

Nancy - Estac Troyes maçı kaç kaç bitti?

Nancy - Estac Troyes maçı 2-1 sonuçlanmıştır.

Son güncelleme: 31.07.2026 18:52

Nancy – Estac Troyes: Önceki Karşılaşmalar

beIN Sports'da Aynı Gün Diğer Maçlar

İlgili Sayfalar