CANLI: Maleyet Kafr El Zayiat - Kahraba Ismailia +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
♡ Listem Oturum aç

#1461 Trabzon FK

Maç Sonucu · 3 yıl önce

1461 Trabzon FK 1-0 Ankara Demirspor | Maç sonucu ve özeti

1461 Trabzon FK ile Ankara Demirspor arasındaki karşılaşmanın 90 dakikası tamamlandı. TFF 2. Lig mücadelesinde 1461 Trabzon FK, Ankara Demirspor'u 1-0 mağlup…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Beyoğlu Yeni Çarşı 2-2 1461 Trabzon FK | Maç sonucu ve özeti

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda oynanan karşılaşmanın kazananı belli oldu. TFF 2. Lig mücadelesinde Beyoğlu Yeni Çarşı ile 1461 Trabzon FK 2-2 berabere kaldı…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

1461 Trabzon FK 2-1 Altınordu | Maç sonucu ve özeti

Tribünleri dolduran taraftarların gözü önünde maç tamamlandı. TFF 2. Lig mücadelesinde 1461 Trabzon FK, Altınordu'yu Ortahisar Yavuz Selim Stadı'nda 2-1 mağl…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Nazilli Spor 2-2 1461 Trabzon FK | Maç sonucu ve özeti

Nazilli Spor ile 1461 Trabzon FK arasındaki karşılaşmanın 90 dakikası tamamlandı. Nazilli Spor ile 1461 Trabzon FK 2-2 berabere kaldı. İlk iki gol 18....

Maç Sonucu · 3 yıl önce

1461 Trabzon FK 2-1 Ankaraspor | Maç sonucu ve özeti

Süresi tamamlanan karşılaşmanın detayları belli oldu: 1461 Trabzon FK – Ankaraspor. TFF 2. Lig mücadelesinde 1461 Trabzon FK, Ankaraspor'u 2-1 mağlup etti. O…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Karacabey Belediyespor 3-1 1461 Trabzon FK | Maç sonucu ve özeti

Sezonun bu önemli randevusunda Karacabey Belediyespor ile 1461 Trabzon FK sahaya çıktı. Karacabey M. Fehmi Gerçeker Stadyumu'nda oynanan TFF 2. Lig mücadeles…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

1461 Trabzon FK 0-1 Yeni Mersin Idmanyurdu | Maç sonucu ve özeti

Tribünleri dolduran taraftarların gözü önünde maç tamamlandı. TFF 2. Lig mücadelesinde 1461 Trabzon FK, Ortahisar Yavuz Selim Stadı'nda Yeni Mersin Idmanyurd…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Vanspor FK 1-0 1461 Trabzon FK | Maç sonucu ve özeti

Vanspor FK ile 1461 Trabzon FK arasındaki karşılaşmanın 90 dakikası tamamlandı. Karşılaşma 1-0 sonuçla sona erdi. Vanspor FK, 1461 Trabzon FK'i 1-0 yendi. Ma…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

1461 Trabzon FK 3-1 Diyarbekirspor | Maç sonucu ve özeti

Hafta içi mesainin son düdüğü çaldı: 1461 Trabzon FK – Diyarbekirspor. Karşılaşma 3-1 sonuçla sona erdi. 1461 Trabzon FK, Diyarbekirspor'i 3-1 yendi. Maçın g…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Afjet Afyonspor 0-3 1461 Trabzon FK | Maç sonucu ve özeti

Hafta içi mesainin son düdüğü çaldı: Afjet Afyonspor – 1461 Trabzon FK. 1461 Trabzon FK, Afjet Afyonspor'u 3-0 yendi. Maçın kritik anı, B. Kör'ün...

Fragman