CANLI: Busan OK - Hyundai Skywalkers +3 diğer · tümünü gör →
İçeriğe atla
♡ Listem Oturum aç

#Çorum FK

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Ümraniyespor 0-3 Çorum FK | Maç sonucu ve özeti

Ümraniye Hekimbaşı Şehir Stadyumu'nda oynanan karşılaşmanın kazananı belli oldu. Trendyol 1. Lig'in 4. haftasında Çorum FK, deplasmanda Ümraniyespor'u 3-0 ma…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Çorum FK 0-1 Gençlerbirliği S.K. | Maç sonucu ve özeti

Tribünleri dolduran taraftarların gözü önünde maç tamamlandı. Trendyol 1. Lig'in 3 Eylül 2023 tarihli mücadelesinde Gençlerbirliği S.K., Çorum Şehir Stadyumu…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Göztepe 1-2 Çorum FK | Maç sonucu ve özeti

Süresi tamamlanan karşılaşmanın detayları belli oldu: Göztepe – Çorum FK. Trendyol 1. Lig'in 26 Ağustos 2023 tarihli maçında Çorum FK, Göztepe'yi Göztepe Gür…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Çorum FK 0-2 Giresunspor | Maç sonucu ve özeti

Skor tabelası nihai halini aldı. Trendyol 1. Lig'in 18 Ağustos 2023 tarihli maçında Giresunspor, Çorum Şehir Stadyumu'nda Çorum FK'yı 2-0 mağlup etti. Giresu…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Beykoz Anadolu 0-3 Çorum FK | Maç sonucu ve özeti

Trendyol 1. Lig'in bu haftaki karşılaşmasında Beykoz Anadolu sahasında Çorum FK'yı ağırladı. Çorum FK, Beykoz Anadolu'yu 3-0 yendi. Maçta goller 6. ve 50. da…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Arnavutköy Belediyespor 2-3 Çorum FK | Maç sonucu ve özeti

Süresi tamamlanan karşılaşmanın detayları belli oldu: Arnavutköy Belediyespor – Çorum FK. TFF 2. Lig mücadelesinde Çorum FK, deplasmanda Arnavutköy Belediyes…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Çorum FK 2-1 Isparta 32 Spor | Maç sonucu ve özeti

Hafta içi mesainin son düdüğü çaldı: Çorum FK – Isparta 32 Spor. TFF 2. Lig mücadelesinde Çorum FK, Isparta 32 Spor'u 2-1 mağlup etti....

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Menemen FK 1-1 Çorum FK | Maç sonucu ve özeti

Bu akşamki TFF 2. Lig karşılaşması bitti. Menemen Şehir Stadı'nda oynanan maçta Menemen FK ile Çorum FK 1-1 berabere kaldı. Menemen FK'dan G. Karadeniz...

Maç Sonucu · 3 yıl önce

Çorum FK 1-0 Düzcespor | Maç sonucu ve özeti

Sezonun bu önemli randevusunda Çorum FK ile Düzcespor sahaya çıktı. Karşılaşma 1-0 sonuçla sona erdi. Çorum FK, Düzcespor'i 1-0 yendi. Maçın golleri: 90+1' A…

Maç Sonucu · 3 yıl önce

24 Erzincanspor 0-1 Çorum FK | Maç sonucu ve özeti

TFF 2. Lig maçında sahadan kazanan ile çıkan belli oldu. 23 Nisan 2023 tarihinde 13 Şubat Şehir Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada Çorum FK, 24 Erzincanspor'u…

Fragman